Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cımbız aramak

Kahve falında cımbız aramak geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, bu projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında cımbız aramak gördüyseniz:

  • Ev veya aileyle ilgili değişiklikler söz konusu olabilir.

Kahve falında cımbız aramak onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında siyah cımbız görmek başarılı olunacak bir duruma gelineceğine ancak bazı sorunlar yaşadığı için manevi olacak boşluk yaşayacağına, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine inanılır.

Kahve falında cımbız görmek endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, işlerinin her zaman büyüyeceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında altın cımbız görmek rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, üstün başarılar alacağına, bol nimete kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında cımbız çalmak uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine ve çok saygın bir konuma sahip olacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına delalettir.

Kahve falında cımbızla kıl aldırmak kalp kırmayacağına, sıkıntıların azalacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine delalet eder.

Kahve falında cımbızla kaş aldırmak rahatının yerine geleceğine, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına tabir olunur.

Kahve falında cımbızla sakal almak yakında başlayacak aşk macerasına, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine alamet etmektedir.