Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında süt soğanı görmek

Kahve falında süt soğanı görmek İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, dertlerin uzaklaştırılacağına yorulur.

Kahve falında süt soğanı gördüyseniz:

  • Mesaj vermek, ön plana çıkmak, belli işleri başlatmak veya tamamlamak ya da iletişim ağınızı geliştirmek için doğru zamandasınız.

Kahve falında süt soğanı görmek kişinin rahat edeceğine, çok zengin olacağına alamet eder.

Kahve falında taze soğan almak ibadete ağırlık verileceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine ve sonunda da içindeki şeytana yenilerek, Allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına delalet eder.

Kahve falında soğan almak iyilik yaptığı insanlardan kötülük göreceğine, gönlünün ferahlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil soğan yemek sevilen kişiler ile aranın açılacağına, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına yorulur.

Kahve falında yeşil soğan sökmek bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, ele geçen para miktarının artmasıyla da kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına delalet eder.

Kahve falında soğan dikmek müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine, şansın ve kısmetin kapanacağına işaret eder.

Kahve falında dilimlenmiş kuru soğan görmek bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına inanılır.

Kahve falında soğan yolmak bunun da hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve kazancının da mutluluğunun da artacağına delalettir.