Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saça beyaz boya görmek

Kahve falında saça beyaz boya görmek fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, bir işi rakiplerine kaptıracağına, nefsini terbiye etmeyi başaracağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine, kendi kabuğuna çekileceğine, kendisini iyi hissetmeyeceğine, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine, büyük sorunların yaşanacağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine delalet eder.

Kahve falında saça beyaz boya gördüyseniz:

  • Bazı ilişkilerinize çeki düzen verebilirsiniz.

Kahve falında saçı beyaza boyatmak önünde güzel ve başarılı günler olacağına, düşmanına galip geleceğine, saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına işarettir.

Kahve falında saçını beyaza boyatmak kararlar alacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine, onu yorgun ve hasta bir görüntüye getireceğine işarettir.

Kahve falında saçlarını beyaza boyatmak düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında saç beyaz boya görmek kötü günlerinin biteceğine, kazancının iki kat artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında saça beyaz boya görmek işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, huzurunun artacağına, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında boyalı sarı saç görmek kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında saçlarını kırmızı boyalı görmek bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, makam sahibi olacağına, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında saçı boyalı olmak maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına, tazeleneceğine ve canlanacağına alamet eder.