Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yokluk görmek

Kahve falında yokluk görmek dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, elinin darlık görmeyeceğine, elinde bulunan paranın boşa gideceğine işaret eder.

Kahve falında yokluk gördüyseniz:

  • Hatalı kararlar verebilir yanlış adımlar atabilirsiniz.

Kahve falında elleri yok görmek çok büyük adımlar atılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, söylediklerinin çıkacağına ve hissettiklerinin de gerçekle örtüşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında diş yok görmek aile düzeninde de bozulmalar yaşanacağına, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına tabir olunur.

Kahve falında dağın yok olduğunu görmek zenginliğinin süreceğine, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evin yok olduğunu görmek ters giden bir durumla karşılaşılacağına, güzel günlerinin geride kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kolu yok görmek hem de sevdiklerinin olacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında evinin yok olduğunu görmek sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına işaret eder.

Kahve falında cinleri yok etmek darlığa düşeceğine, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine inanılır.

Kahve falında yokluk çekmek endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine yorulmaktadır.