Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında manto görmek

Kahve falında manto görmek yeni fırsatlar sunulacağına, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, hayaller kurulacağına, alınan borçların geri ödenemeyeceğine, maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine alamet eder.

Kahve falında manto gördüyseniz:

  • Olaylar sizin hesapladığınız doğrultuda gelişecekler.

Kahve falında siyah kürk manto giymek dualarının gerçekleşeceğine, üzüleceğine, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına rivayet eder.

Kahve falında kırmızı manto görmek para yatıracağına ve zarar edeceğine, o işin tüm risklerini göze alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kaşe manto görmek işle ilgili inzivaya çekileceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına delalettir.

Kahve falında manto almak maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına delalet etmektedir.

Kahve falında mavi manto giymek zorlukların baş göstereceğine, borçların artacağına, hızlanacağına inanılır.

Kahve falında kahverengi manto giymek malının ve parasının çoğalacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine işarettir.

Kahve falında başkasının mantosunu giymek mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında mor manto görmek büyük bir makama geleceğine, toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına delalet eder.