Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeni çamaşır makinesi görmek

Kahve falında yeni çamaşır makinesi görmek sorun üstüne sorun yaşanacağına ve maddi açıdan çok kötü bir işe girileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine delalet eder.

Kahve falında yeni çamaşır makinesi gördüyseniz:

  • Çevrenize olan muamelelerinizde saygısızca davranma meylindesiniz.

Kahve falında yeni çamaşır makinesi görmek çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına ve uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğumgünü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine tabir olunur.

Kahve falında yeni çamaşır makinesi almak kişinin her zaman sosyal biri olacağına, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine delalettir.

Kahve falında çamaşır makinesi almak verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, insanlarla tartışacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, oldukça uzun bir yolculuğa alamet etmektedir.

Kahve falında bozuk çamaşır makinesi görmek çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine inanılır.

Kahve falında çamaşır makinesinden çamaşır çıkarmak işlerindeki bereketin kaçacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına tabir olunur.

Kahve falında kirli çamaşırları makineye atmak içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine, büyük zararlara uğrayacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine yorulur.

Kahve falında kirli çamaşırı makineye atmak gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine ve üzüntülerinden kurtulmak için etrafındaki kişilerden destek alacağına, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına inanılır.

Kahve falında çamaşır makinesi taşımak iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına inanılır.