Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kocaman kelebek görmek

Kahve falında kocaman kelebek görmek kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, çalıştığına değeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, gönül sızılarının dineceğine yorulur.

Kahve falında kocaman kelebek gördüyseniz:

  • Uzun vadeli yatırımlar yapmak, iş birlikleri içerisine girmek ya da borçlanmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında kocaman kelebek görmek maddi açıdan nefes alınacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında renkli kelebek görmek başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, dertlerinin artacağına, yaptığı hataları sürekli tekrarlayacağına ve zor zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında kelebeği görmek hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kelebek şeklinde yüzük görmek kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, attığı adımların boşa çıkacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına delalettir.

Kahve falında kelebekli yüzük takmak çok resmi görevlerde bulunacağına, güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına delalettir.

Kahve falında tırtılın kelebeğe dönüştüğünü görmek o işin tüm risklerini göze alacağına, herkesi şaşırtacağına ve malından, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kelebek kurtarmak evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine yorulur.

Kahve falında güve kelebek görmek kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, pişman olacağı şeyler yapacağına delalet etmektedir.