Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırmızı ruj aldığını görmek

Kahve falında kırmızı ruj aldığını görmek yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, ticaretin önünün açılacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, bazı maddi problemler yaşayacağınıza, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, isabetli girişimlerde bulunacağına, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine alamet eder.

Kahve falında kırmızı ruj aldığını gördüyseniz:

  • Farklı yaşam tarzından kişilerle bir araya gelebilir, farklı yer veya kişileri ziyaret edebilir, ilginç planlar yapabilirsiniz.

Kahve falında kırmızı ruj aldığını görmek el attığı her işten zararla çıkacağına, her türlü kötülükten uzakdurulacağına tabir olunur.

Kahve falında ruj aldığını görmek eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına, eşlerin ayrılacağına alamet eder.

Kahve falında dudağına kırmızı ruj sürmek sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, geçim derdinin sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında dudakta kırmızı ruj görmek işsiz ve ekmeksiz kalacağına, çevredeki insanlardan da destek alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kırmızı rujlu erkek görmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine inanılır.

Kahve falında birinin kırmızı ruj sürdüğünü görmek sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine ve borçlarından bu sayede kurtulacağına, lüksünün ve konforunun da baki olacağına delalet eder.

Kahve falında kırmızı ruj almak gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına ve bu yüzden çok sıkıntı çekileceğine, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında kendine kırmızı ruj sürmek işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına tabir olunur.