Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hamileyken hamile olduğunu görmek

Kahve falında hamileyken hamile olduğunu görmek çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına, kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına çok üzüleceğine, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, işine ve ailesine daha bir sıkı sarılarak, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hamileyken hamile olduğunu gördüyseniz:

  • Hiç ummadığınız bir yerde hayatınızda önemli bir yer tutacak kişiyle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında kendi kızının hamile olduğunu görmek aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına delalet etmektedir.

Kahve falında erkek hamile görmek çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına alamet eder.

Kahve falında hamile olup erkek bebek doğurmak zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına, iş hayatında meydana gelen bir sorunun daha kötü bir hal alacağına rivayet eder.

Kahve falında bir tanıdığını hamile görmek sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ferah bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kendini hamile sanmak kolaylıklarla karşılaşacağına, şan şöhret kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hamile bebek emzirmek beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına işarettir.

Kahve falında yengemin hamile olduğunu görmek hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hamile olmadığını söylemek parasının her geçen gün artacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine delalettir.