Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hanım görmek

Kahve falında hanım görmek kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, bir yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, para sıkıntısı çekeceğine, çabalarının boşa çıkacağına, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, geleceğin güzel olacağına ve kişinin yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hanım gördüyseniz:

  • Belli başlı konularda daha hızlı ilerlemenin veya belli işleri üstlenebilmenin ya da altından kalkabilmenin yollarını arıyabilirsiniz.

Kahve falında hanımının öldüğünü görmek iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında hanımını ölmüş görmek sürekli herhangi bir kazanç getirmeyecek işler ile uğraşacağına, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hanımının doğum yaptığını görmek her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan fal sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına delalettir.

Kahve falında hanım görmek bağlılıkların zayıflayacağına ve fal sahibinin kendi hayatının kontrolünü alabilmek için yoğun mücadeleler içine gireceğine, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine yorulur.

Kahve falında hanımı görmek istihdam edeceğine, dişi zorla çekiliyorsa mallarının haciz edileceğine tabir olunur.

Kahve falında amca hanımı görmek etrafına güzel insanların dolacağına, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine inanılır.

Kahve falında eski hanımını görmek çok büyük mutluluklar duyulacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine yorulur.

Kahve falında hanımının avret yerini görmek epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine, sağlık sorunları ile uğraşılacağına işarettir.