Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yılanın yürüdüğünü görmek

Kahve falında yılanın yürüdüğünü görmek maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, saygınlığına da saygınlık katacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, hasta ise bakacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında yılanın yürüdüğünü gördüyseniz:

  • Maddi yönden bazı kısıtlamalar olabilir.

Kahve falında yılanlı yolda yürümek sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına alamet eder.

Kahve falında yılanların üstünde yürümek ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına tabir olunur.

Kahve falında yılanların içinde yürümek uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yılanların arasında yürümek kazanç getirecek büyük işlere girecek olan fal sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yılanın yürüdüğünü görmek çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında yılanlar içinde yürümek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına, sevinçli haberler geleceğine delalettir.

Kahve falında mezarlığın üstünde yürümek elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, mutluluktan havalara uçulacağına delalettir.

Kahve falında tahtada yürümek yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına rivayet eder.