Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vakitsiz ezan duymak

Kahve falında vakitsiz ezan duymak buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, yeni zaferlerin ve başarıların peşine düşecek inanca ve güce sahip olacağına, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, varolan borçların ödeneceğine, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine, hayallere kavuşulacağına, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına inanılır.

Kahve falında vakitsiz ezan duymak gördüyseniz:

  • Normalde ilgilendiğiniz alanların dışındaki aktiviteler size ilham verebilir.

Kahve falında vakitsiz ezan duymak fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya rivayet eder.

Kahve falında vakitsiz ezan sesi duymak onlar sayesinde kalkınacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine inanılır.

Kahve falında vakit namazı kılmak kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına delalettir.

Kahve falında sevdiğin kişiyle vakit geçirmek rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında eski sevgiliyle vakit geçirmek sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beş vakit namaz kılmak eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, işlerin yoluna gireceğine işarettir.

Kahve falında sevgiliyle vakit geçirmek keyfe kavuşacağına, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına rivayet eder.

Kahve falında vakitsiz kar görmek ticaret hayatın da sağlam bir yeri olacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine alamet etmektedir.