Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında elele görmek

Kahve falında elele görmek kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, fal sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine, haksızlığa uğranacağına ve zor günler geçirileceğine, moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına ve çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına inanılır.

Kahve falında elele gördüyseniz:

  • Aşkta da duygusallığınız devam edebilir.

Kahve falında yabancı biriyle elele tutuşmak aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında iki kişiyi elele görmek sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, falı kapatan kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına yorulur.

Kahve falında sevdiğin kızı başkasıyla elele görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine inanılır.

Kahve falında bir erkekle elele tutuştuğunu görmek kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine ve hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına, çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgiliyi başkasıyla elele görmek kötü kişilere yakın olacağına, rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına işaret eder.

Kahve falında eşini başkasıyla elele görmek var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına işaret eder.

Kahve falında eski sevgiliyi başkasıyla elele görmek iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, başarılı adımlar atacağına delalettir.

Kahve falında iki kişinin elele tutuştuğunu görmek büyük fırsatlar yakalayacağına, bu fırsatları düzgün bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına delalettir.