Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yakın arkadaşının öldüğünü duymak

Kahve falında yakın arkadaşının öldüğünü duymak borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, kişinin elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına, insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, hayırlı insanlarla karşılaşıp, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yakın arkadaşının öldüğünü duymak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz insanlara karşı dengesiz davranışlarınız olabilir.

Kahve falında en yakın arkadaşının öldüğünü duymak dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına ve zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Kahve falında yakın arkadaşının öldüğünü duymak eline geçen tüm fırsatları boşa harcayacağına, endişelerinin, üzüntülerinin ve yaşadığı zorlukların artacağına alamet eder.

Kahve falında bir yakının öldüğünü duymak sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yakınını öldüğünü duymak mutlu olunacağına, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına işarettir.

Kahve falında yakının öldüğünü duymak işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir yakınının öldüğünü duymak kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için de sayısız olanaklarla karşılaşacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında yakın birinin öldüğünü duymak sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine işarettir.

Kahve falında bir yakınını öldüğünü duymak haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına işaret eder.