Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karabasandan kurtulmak

Kahve falında karabasandan kurtulmak eşine değerli hediyeler alacağına ve onu mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, onlar sayesinde kalkınacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, sıkıntılı bir döneme gireceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına rivayet eder.

Kahve falında karabasandan kurtulmak gördüyseniz:

  • Her şey yeterince açık olmayabilir.

Kahve falında karabasandan kurtulmak hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında karabasan olmak kişinin bundan zarar göreceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına alamet eder.

Kahve falında karabasan öldürmek henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında karabasan görmek bol para kazanacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, ilerledikçe ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında karabasan geldiğini görmek kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına, işlerinin bu sayede açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında karabasan dövmek maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine delalettir.

Kahve falında karabasan bastığını görmek rızkından ve gelirinden olacağına, hane içinde samimiyetin ve dürüstlüğün baki kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında karabasan basması görmek yeni çalışmalar ortaya konacağına, aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine delalet eder.