Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yılana yemek vermek

Kahve falında yılana yemek vermek çok üzüntülü ve sıkıntılı günlerin yaklaşmakta olduğuna ve yaşanan her olayın işleri gittikçe daha kötüye götüreceğine, işlerin yoluna gireceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, zor zamanların geride kalacağına, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, hayattan hiç zevk alamaz olacağına yorulur.

Kahve falında yılana yemek vermek gördüyseniz:

  • Gizli bilgilerinizi kimseyle paylaşmamalısınız.

Kahve falında canlı yılan yemek sorunlu zamanlar geçireceğine, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine tabir olunur.

Kahve falında yılan etini yemek işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yılan kuyruğu yemek haram yollardan mal sahibi olunacağına, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yılan kafası yemek işlerinin karışacağına, onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına inanılır.

Kahve falında yılana yemek vermek sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, başarılı bir iş hayatı geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında pişmiş yılan yemek eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, bereket ve mutluluk elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah yılan yemek umutların, çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yılan başı yemek sağlık sorunlarının başgöstereceğine, çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine işaret eder.