Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mantar görmek

Kahve falında mantar görmek bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, geçim derdinin de ortadan kalkacağına, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına ve bu durumun uzun süre böyle devam edeceğine, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mantar gördüyseniz:

  • Meydana gelmek üzere olan değişiklikler sizi heyecanlandırabilir.

Kahve falında mantar resmi görmek rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kurtlanmış mantar görmek böylece hayatının kolaylaşacağına, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine alamet eder.

Kahve falında mantar toplamaya gitmek borç yüzünden uykuların kaçacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında acı mantar yemek iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, iş hayatında yaşanan krizlerin çok büyük belirsizliğe sebep olacağına, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine işaret eder.

Kahve falında mantar almak tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında karda mantar toplamak eğer yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, kardeşlerle birlikte kurulacak bir işte büyük başarı sağlanacağına ve hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine delalet eder.

Kahve falında kocaman mantar görmek iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına rivayet eder.

Kahve falında ormandan mantar toplamak sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, maddi ve manevi olarak çok zarar edeceğine inanılır.