Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pirinç ektiğini görmek

Kahve falında pirinç ektiğini görmek fal sahibinin hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, kişinin hem sağlığının hem de neşesinin bozulacağına, geçiminin güçleşeceğine ve borçlarının artacağına, eline geçen kazancı daha da arttıracağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, işinde yükseleceğine, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, kazanç getirecek büyük işlere girecek olan fal sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü falı kapatan kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına işarettir.

Kahve falında pirinç ektiğini gördüyseniz:

  • Olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

Kahve falında pirinç ektiğini görmek kişinin kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine, her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine alamet eder.

Kahve falında ekilen tarla görmek hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, böylece rahatsızlığından kurtulacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saç ek yapmak sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında biber ektiğini görmek ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, daha fazla rızık elde edileceğine inanılır.

Kahve falında çiçek ekildiğini görmek işlerinde bereketin ve verimin artacağına, çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine inanılır.

Kahve falında tarla ektiğini görmek kişinin şansının artacağına, girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine alamet eder.

Kahve falında ekilmiş toprak görmek içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, tartışmaların sonlandırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ekilmiş biber görmek ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına delalet etmektedir.