Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeşilin tonlarını görmek

Kahve falında yeşilin tonlarını görmek falı kapatan kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, insanlar tarafından tanınacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, manevi yönlerinin güçleneceğine, hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, eski hayatını geride bırakıp, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeşilin tonlarını gördüyseniz:

  • Bazı konularda sadece deneme amaçlı ya da iddialara istinaden girişimlerde bulunabilirsiniz.

Kahve falında yeşilin tonlarını görmek zafer elde edeceğine, rakiplerine karşı fark atacağına, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına delalet eder.

Kahve falında tonlarca buğday görmek içinin de rahat edeceğine, rahat rahat yaşayacağına, para biriktirebileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tonlarca altın görmek gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine inanılır.

Kahve falında tonlarca pirinç görmek hüsrana uğratacağına, girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine delalettir.

Kahve falında tonla para görmek sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına işaret etmektedir.

Kahve falında tonlarca balık görmek çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, bu durumlardan kurtulmak için çok sevdiği ve değer verdiği kişilerden destek isteyeceğine, kişinin hayat sevincinin artacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine işaret eder.

Kahve falında tonlarca ceviz görmek karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tonlarca para görmek yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına delalet eder.