Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hamileyken sancılanmak

Kahve falında hamileyken sancılanmak aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, dişe diş savaşacağına, eline geçen kazançla kendi işini kuracağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında hamileyken sancılanmak gördüyseniz:

  • Kime ne kadar güvenebileceğinizi anlayacağınız zaman dilimindesiniz.

Kahve falında hamile olduğunu sancı çektiğini görmek çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, doğru karar veremeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hamilelik sancısı çekmek kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına delalet eder.

Kahve falında hamile kadının sancılanmasını görmek bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hamile olup sancı çekmek çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına böylece çok zor, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, işinde de hep başarılı olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hamile olmak sancı çekmek kötü günlerini arkasında bırakacağına, ortaya bazı projeler koyacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Kahve falında kendini hamile görüp sancı çekmek istediği projeleri yapamayacağına, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hamile olup sancılanmak kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında hamile olduğunu ve sancılandığını görmek saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına, aynı değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına delalet etmektedir.