Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında otogar görmek

Kahve falında otogar görmek kurtuluşu bulacağına, bazı kişilerin kalbini kıracağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında otogar gördüyseniz:

  • Bazı konularda istediğinizi almanız veya beklentilerinizin karşılanması zor olabilir.

Kahve falında otogarda beklemek dualarını, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine işarettir.

Kahve falında otogar görmek kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında otogarda otobüs beklemek elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine, mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kendini otogarda görmek başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, kurulu düzeni olacağına yorulur.