Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaşık kaşık pilav yemek

Kahve falında kaşık kaşık pilav yemek haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine, iş hayatında rahat edileceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, kötü ve zor günler geçireceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına, kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına, rahat edileceğine, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kaşık kaşık pilav yemek gördüyseniz:

  • Sizin için en büyük tehlike büyük konuşma konuşmanızdır.Toplum içinde yüksekten atarak gülünç duruma düşebilirsiniz.

Kahve falında kaşıkla pilav yemek rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına işaret eder.

Kahve falında kaşık kaşık pilav yemek çaresiz insanların çaresi olacak işlere imza atacağına, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet eder.

Kahve falında kaşıkla yemek yemek sevip saydığı bir birey olunacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine alamet eder.

Kahve falında kaşık kaşık bal yemek hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kaşıkla dondurma yemek kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine, hem de sevdiklerinin olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaşıkla yemek karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, falı kapatan kişinin kendisi işini kuracağına yorulur.

Kahve falında kaşıkla toprak yemek yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına delalettir.

Kahve falında yemek kaşığı görmek dikkat çekeceğine, duygularının karşılık göreceğine alamet etmektedir.