Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaybettiği bir şeyi bulmak

Kahve falında kaybettiği bir şeyi bulmak meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine, gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine, ruhunu güzelleştireceğine, iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına alamet eder.

Kahve falında kaybettiği bir şeyi bulmak gördüyseniz:

  • Hangi konularda verimli olabileceğinizi düşünüyorsanız o alana yönelin.

Kahve falında kaybettiğin bir şeyi bulmak dost çevrenizin genişleyeceğine, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kaybolan bir şeyini bulmak yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına, hem çok büyük başarılar ve paralar kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kaybolan bir şeyi bulmak hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine rivayet eder.

Kahve falında kaybettiği şeyi bulmak kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine, iş hayatında fal sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Kahve falında kaybettiği bir şeyi bulmak uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına inanılır.

Kahve falında kaybettiği bir şeyi görmek girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına işaret eder.

Kahve falında kaybettiğin bir şeyi aramak el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine bu sayede güzel günler yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında kaybolan bir şey aramak insanlardan uzaklaşılacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine, sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına işaret eder.