Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında battaniye çalmak

Kahve falında battaniye çalmak kişinin malını kaybedebileceğine, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına, çok büyük kazançlar getireceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, gözden düşeceğine, refahının ve varlığının artacağına, hoş olaylar yaşayacağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında battaniye çalmak gördüyseniz:

  • Maddi açıdan büyümenize veya rahatlamanıza faydası olabilecek fırsatlar söz konusu olabilir veya eski bir tanıdığınızın hayatınız üzerinde önemli bir rolü olabilir.

Kahve falında battaniye çalmak aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, parasının ve malının eksilmeyeceğine delalettir.

Kahve falında üzerine battaniye örtmek beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına, çirkin sözler işitileceğine alamet eder.

Kahve falında battaniyeler görmek sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine ve iyi noktalara ulaşacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz bebek battaniyesi görmek çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında battaniye görmek üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işarettir.

Kahve falında yatak yorgan battaniye görmek bir sebeple aile bireyleri ile tartışılacağına, umutlarını yitireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yanan battaniye görmek bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına ve bu durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine, rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşil bebek battaniyesi görmek büyük fırsatlar yakalayacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine işaret eder.