Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında azı diş görmek

Kahve falında azı diş görmek günahkâr olacağına, borçlarını ödemekte zorlanacağına, itibar kaybedeceğine, kişinin karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına tabir olunur.

Kahve falında azı diş gördüyseniz:

  • Akıllı hamleler yapmanız gerekiyor.

Kahve falında azı diş çıkarmak makam ve rütbe edineceğine, içini açmaya karar vereceğine ve bunun için karşısına güzel olanaklar çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında azı diş görmek gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına delalettir.

Kahve falında azı diş kırılması görmek tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında azı diş çıktığını görmek çaresizliğinin büyüyeceğine, zahmetinin çoğalacağına, hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında azı dişleri dökülmek kariyerinde atılım yapacağına bu sayede hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine, çok önemli başarılar elde edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arka azı diş görmek insanları kıracağına, üzeceğine, falı kapatan kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, çok mutlu olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında azı diş düştüğünü görmek zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına rivayet eder.

Kahve falında alt azı diş çektirmek ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine işaret eder.