Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında akrabalarla tatile gitmek

Kahve falında akrabalarla tatile gitmek kişinin becerilerinin farkına varılacağına böylece işinde terfi ettirileceğine, ağlayacağına ve dertleneceğine, kredi çekileceğine, acı veren kazalara, işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında akrabalarla tatile gitmek gördüyseniz:

  • Huzursuzluktan aşk hayatınız da nasibini alabilir.

Kahve falında akrabalarla tatile gitmek onlara doyasıya sarılacağına, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine tabir olunur.

Kahve falında ünlü biriyle tatile gitmek sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, çok iyi şeylere işaret eder.

Kahve falında arkadaşımla tatile gitmek bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine işaret eder.

Kahve falında eşiyle tatile gitmek ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, kazancın ve ekmeğin eksileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ailece tatile gitmek başarılarının devam edeceğine, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına işarettir.

Kahve falında tatile gideceğini görmek sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına, işlere burnunu sokan insanlar olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle tatile gitmek toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uçakla tatile gitmek iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine işaret etmektedir.