Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yıkıntı görmek

Kahve falında yıkıntı görmek eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, zaaflarına kapılacağına, yanlış seçimler yapacağına, çok büyük fırsatları kaçıracağına, eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, aksiliklerin birbiri ardına yaşanacağına işarettir.

Kahve falında yıkıntı gördüyseniz:

  • Maddi, yaratıcılık gerektiren veya aşk hayatınızla ilgili konularda veya girişimlerinizde inisiyatif kullanmanızda fayda var.

Kahve falında yıkıntıdan kurtulmak meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine rivayet eder.

Kahve falında inşaat yıkıntısı görmek çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yıkıntının altında kalmak eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına ve büyük ruhsal sorunlar yaşayabileceğine, kişininsessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına inanılır.

Kahve falında yıkıntı evler görmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine tabir olunur.

Kahve falında ev yıkıntısı görmek ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, kısmetinin açılacağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yıkıntı görmek bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yıkıntı altından kurtulmak çok iyi işler ortaya konacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yıkıntı altında kalmak çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, dünya işlerinden elini eteğini çekerek yaşamaya ve yaşamdan beklentilerin en aza indirileceğine tabir olunur.