Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında forma görmek

Kahve falında forma görmek sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, işlerin düzene gireceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, çok doğru bir yol tutulacağına, çok mutlu bir yuva kurulacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, bu zararlardan ötürü kendisini çok büyük bir boşlukta göreceğine, mutlu zamanlar geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında forma gördüyseniz:

  • Size baskı uygulayan kişilere boyun eğmeden önce, söylenenleri dikkatle dinlemenizde fayda var.

Kahve falında forma giymek rahata kavuşacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında futbol forması giymek parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına delalet eder.

Kahve falında yeşil formalı asker görmek sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, güzel günler geçireceğine işaret eder.

Kahve falında taraftar forması görmek kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına ve alışkın olduğu yüksek yaşam standartlarının düşeceğine, sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında takım forması almak tekin olmayan işlere atılarak elindekilerden olacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında futbolcu forması giymek aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, kötülüklerden uzaklaşacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil forma görmek hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, bir sebeple büyük fırsatların elden kaçacağına delalettir.

Kahve falında takım forması giymek ticaretten yana da kısmetlerinin bollaşacağına, fal sahibi için yine önemli bir hale geleceğine işaret etmektedir.