Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında askerdeki birini görmek

Kahve falında askerdeki birini görmek çok büyük kısmetler elde edileceğine, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işarettir.

Kahve falında askerdeki birini gördüyseniz:

  • Değişiklik veya bazı konularda yapılacak değişiklikler size iyi gelebilir.

Kahve falında askerler tarafından yakalanmak isteklerini yerine getireceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, ayrılanların birleşeceğine işaret eder.

Kahve falında askere sıgınmak daha sonra bu işi insanlara sevdireceğine, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına yorulur.

Kahve falında mavi bereli asker görmek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, onlar tarafından çok sevileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında askerdeki kardeşini görmek eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tekrardan asker olmak borçların biteceğine, aile hayatındaki muhabbetin artacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına alamet eder.

Kahve falında kendini tekrar askerde görmek parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, işlerin bozulacağına inanılır.

Kahve falında oğlunu askere uğurlamak kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, verilen sözlerin tutulacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına tabir olunur.

Kahve falında asker tüfeği görmek kendisini aşan işlere kalkışacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine, ruhsal olarak zarara uğranacağına rivayet etmektedir.