Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birine sütyen vermek

Kahve falında birine sütyen vermek kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, yeni çalışmalar ortaya konacağına, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, gözyaşının kuruyacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, işitilen sözlerden ötürü gururun kırılacağı delalet eder.

Kahve falında birine sütyen vermek gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi paylaşmanız anlaşılmanızı kolaylaştırabilir.

Kahve falında kendini sütyenle görmek donatacağına, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına işarettir.

Kahve falında yeşil sütyen görmek başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, kötü gidişe dur denileceğine delalettir.

Kahve falında gri sütyen görmek kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sütyenini çıkarmak hastalanacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, kötü günler geçireceğine, isteklerinin ve arzularının da yerine geleceğine alamet eder.

Kahve falında başkasının sütyenini görmek itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hediye sütyen almak sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına tabir olunur.

Kahve falında sütyen giydirmek yalnız kalınacağına, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine işarettir.

Kahve falında sütyen aldığını görmek belli bir kazanç elde edileceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına rivayet etmektedir.