Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında külünçe görmek

Kahve falında külünçe görmek buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, parasının ve malının artacağına, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, üzüleceğine, zor durumda kalacağına, belaya ve derde düşeceğine, sıkıntıların çözüm bulacağına, birçok yeni bağlantı kurulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında külünçe gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler söylenenleri eksiksiz yerine getirme kon usunda sıkıntı yaşamıyor olabilir.

Kahve falında odun külü görmek yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, hayatının güzelleşeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yanıp kül olmak yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evin yanıp kül olduğunu görmek çok kötü durumlara düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında sıcak kül görmek sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, sonu hayırlı olacak bir izdivaca işarettir.

Kahve falında küllük kırmak iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, işlerinin yolunda gideceğine delalet eder.

Kahve falında külü görmek parasal olarak çok büyük destek vereceğine, üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına, ağrı ve sancılarından kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında kül yağdığını görmek yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yangın külü görmek onlarla profesyonel olacağı işlere atılacağına, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına yorulmaktadır.