Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayakta solucan görmek

Kahve falında ayakta solucan görmek kişinin iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine, evini ve ailesini unutacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ayakta solucan gördüyseniz:

  • Elde etmek için çok uğraştığınız konular daha zevkli bir hal alabilir.

Kahve falında ayakta solucan görmek sevilip sayılacağına, büyük sorunlar ile başbaşa kalacağına delalet eder.

Kahve falında ayakta kurt görmek saadete ereceğine, zenginliğe kavuşacağına, istediği arabaya bineceğine işaret eder.

Kahve falında yatalak birini ayakta görmek her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ayaktan kurşunla vurulmak sorunların sürekli artacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ayakta işediğini görmek halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına ve iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, işini büyüteceğine rivayet eder.

Kahve falında ayaktan diken çıkarmak yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına, maddi açıdan ferahlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ayakta siğil görmek gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına işarettir.

Kahve falında ayakta su içmek her anlamda güçleneceğine, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına alamet eder.