Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeşil damar görmek

Kahve falında yeşil damar görmek hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, aniden evlilik kararı alacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, işlerin günden güne açılacağına, isteklerinin yerine geleceğine, işinde terfii alıp, kıdem atlayacağına, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil damar gördüyseniz:

  • Kendi kendinize karar veriyorsunuz.

Kahve falında yeşil damar görmek sıkıntılarına ortak olacağına, üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına ve haydan gelenin yine huya gideceğine delalet eder.

Kahve falında bacak damarları görmek haram mala, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine işarettir.

Kahve falında damardan kan vermek elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine delalettir.

Kahve falında damar görmek içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına tabir olunur.

Kahve falında mor damar görmek çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında damarın şiştiğini görmek onlardan medet umacağına, rızık bolluğu içinde olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bacak damarlarını görmek yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine rivayet eder.

Kahve falında damar kesmek strese gireceğine, gergin olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine delalet etmektedir.