Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eve et getirmek

Kahve falında eve et getirmek çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine, mutluluk dolu haberler alınacağına, çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına, büyük atılımlar yapacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, üzüntülerin sona ereceğine, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eve et getirmek gördüyseniz:

  • Üzerinizdeki gereksiz yükleri atıp hafifleme konusunda karşı konulmaz bir istek duyabilirsiniz.

Kahve falında eve et getirmek elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına işarettir.

Kahve falında birinin et getirdiğini görmek onun sevincini de, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının et getirdiğini görmek hiç beklenmedik şeyler yapacağına, aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına yorulur.

Kahve falında eve gelin getirmek yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eve süt getirmek fal sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eve yılan getirmek yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına delalettir.

Kahve falında eve misafir getirmek kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, can bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eve karpuz getirmek dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, makamının ve itibarının yükseleceğine, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına işarettir.