Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında abdestsiz olmak

Kahve falında abdestsiz olmak sevap işleyeceğine, dua alacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, aksiliklerin yakayı bırakmayacağına, şansın ve bahtın da açılacağına, saygının hiç eksik olmayacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında abdestsiz olmak gördüyseniz:

  • Hatta, onlar sizden aynı taleplerde bulunabilirler.

Kahve falında abdest almak kuran okumak yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, yaşadığı yerden uzak kalacağına işaret eder.

Kahve falında büyük abdestini tuvalete yapmak rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, çok hayırlı günler görüleceğine delalet eder.

Kahve falında eşini abdest alırken görmek sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine tabir olunur.

Kahve falında abdest alırken korkmak eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, kişinin başarıdan başarıya koşacağına rivayet eder.

Kahve falında kovaya büyük abdest yapmak sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna, kazancın katbekat artacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine delalet eder.

Kahve falında abdest almak isteyip alamamak gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında büyük abdestını yemek de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında zemzem suyuyla abdest almak çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına, yorgun ve gergin günler geçireceğine alamet etmektedir.