Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vücudunun uyuştuğunu görmek

Kahve falında vücudunun uyuştuğunu görmek karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, ölümcül hastalıklara işaret, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, günah ve suç işleyeceğine, nefsine uyacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, kişinin dertlerinin dermanına, hastalıklarının ilacına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına yorulur.

Kahve falında vücudunun uyuştuğunu gördüyseniz:

  • Kendinizi kurma özelliğiniz, olaylara sübjektif yaklaşmanıza yol açabiliyor.

Kahve falında vücudunda su çiçeği çıktığını görmek uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına delalettir.

Kahve falında vücuda limon sürmek hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında vücuttan yılan çıkmak aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine, para yatıracağına ve zarar edeceğine işaret eder.

Kahve falında vücuttan kıl aldırmak eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sözleri tutulacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında vücudunda fare dolaştığını görmek kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, zor zamanların geride kalacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında vücudunda kesikler görmek kendi işine sahip olacağına, yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına delalet eder.

Kahve falında vücudundan kurt çıkmak iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında vücudundan kurtçuk çıktığını görmek el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına işarettir.