Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırmızı taşlı yüzük takmak

Kahve falında kırmızı taşlı yüzük takmak maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına, en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına, maddi açıdan zarar edileceğine, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına, çok zor durumlara düşeceğine, işlerini toparlayacağına delalet eder.

Kahve falında kırmızı taşlı yüzük takmak gördüyseniz:

  • Hatta, yakında daha da güzel şeyler meydana gelme olasılığı var.

Kahve falında kırmızı taşlı yüzük takmak verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine inanılır.

Kahve falında sarı taşlı yüzük takmak bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, neredeyse kahrolacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, güç ve kudret kazanacağına işarettir.

Kahve falında zümrüt taşlı yüzük takmak kendisini kötü durumlara sokmayacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine rivayet eder.

Kahve falında inci taşlı yüzük takmak sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük taşlı yüzük takmak özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mavi taşlı yüzük takmak sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına rivayet eder.

Kahve falında iri taşlı yüzük takmak haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında taşlı yüzük takmak istediklerini elde edeceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, başarısızlığa düşeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına alamet etmektedir.