Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ham muz görmek

Kahve falında ham muz görmek değer verdiği gibi kıymet göreceğine, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, kendisini korumaya alacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, nefsine yenileceğine rivayet eder.

Kahve falında ham muz gördüyseniz:

  • Akıllı davranırsanız olayları lehinize çevirebilirsiniz.

Kahve falında ham muz görmek çok iyi ve dürüst birisi olduğu halde kendisine destek olacak ve yardım edecek bir kişi bile bulamayacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ham zeytin yemek çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında ham kiraz görmek uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ham ayva görmek sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ham meyve toplamak fal sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında ham meyve koparmak kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan fal, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına inanılır.

Kahve falında ham hurma yemek çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ham meyve yemek bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, yakında işlerinin aksayacağına, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine inanılır.