Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saka kuşu yakalamak

Kahve falında saka kuşu yakalamak büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, çözümlere ve çarelere kavuşacağına, iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine bundan sonra mutluluğunun, huzurunun, işinin, kazancının, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, yarasını saracağına, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına delalet eder.

Kahve falında saka kuşu yakalamak gördüyseniz:

  • Daha önce gitmediğiniz yerleri ziyaret ederken veya alışılmadık kişilerle diyaloglarınız esnasında dikkatli olmanızda fayda var.

Kahve falında saka kuşu yakalamak sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, endişe ettiği işlerin son bulacağına, işlerinin gelişme göstereceğine delalettir.

Kahve falında saka kuşu görmek ne yapacağını şaşıracağına, çıkmaza düşeceğine, ün sahibi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında renkli muhabbet kuşu yakalamak ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına inanılır.

Kahve falında bıldırcın kuşu yakalamak hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına ve bir insanın hayatı boyunca olmak istediği en üst düzeye geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil muhabbet kuşu yakalamak kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına, alim ve bilge insan olacağına yorulur.

Kahve falında renkli kuşlar yakalamak çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına, sevinçten adeta havalara uçacağına işaret eder.

Kahve falında sarı muhabbet kuşu yakalamak iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine delalettir.

Kahve falında evde muhabbet kuşu yakalamak yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, tartışmaların son bulacağına inanılır.