Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yemek görmek

Kahve falında yemek görmek falı kapatan kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, sıkıntıların üstesinden gelmesinde destek olacağına, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine, böylece rahatsızlığından kurtulacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yemek gördüyseniz:

  • İşlerinizi veya sorumluluklarınızı ertelemeyin.

Kahve falında canlı balık yemek günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına yorulur.

Kahve falında askere yemek verdiğini görmek rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, eğer işsizse iş bulacağına alamet eder.

Kahve falında cevizli helva yemek maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine ve iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine işaret eder.

Kahve falında kedi yemek yeni bir eve taşınılacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına işarettir.

Kahve falında eski sevgiliye yemek vermek fal sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yemek ziyafeti görmek sorunların hallolacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına delalet eder.

Kahve falında bilmediği bir şey yemek başına türlü belalar geleceğine, gönlündeki gibi sevileceğine delalettir.

Kahve falında polen yemek aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, fakirliğinin biteceğine, mal ve varlık sahibi olacağına alamet eder.