Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında valizi görmek

Kahve falında valizi görmek sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, fal sahibi kadın ise uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, artık kötü günler yaşamayacağına, yaşanan ayrılıkların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, barış için adım atacağına ve olumlu geri dönüş alıp, bu durumu bitireceğine, aile içinden birinin veya fal sahibinin hastalık, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında valizi gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan gelişmelere bağlı yapısal değişiklikler söz konusu olabilir.

Kahve falında otobüste valiz unutmak ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında valiz yapmak çok uzun ve sıkıntılı bir dönem geçirecek olan kişinin eş, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, iş hayatında yaşanan krizlerin çok büyük belirsizliğe sebep olacağına inanılır.

Kahve falında valiz görmek çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, bazı operasyonlar geçireceğine, bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında elbise dolu valiz görmek her işten alnının akıyla çıkmaya, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine inanılır.

Kahve falında siyah boş valiz görmek işlerinde yeni bir sayfa açacağına, moral bulacağına, hastalığını yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında valiz doldurmak karşısında kendisinden yardım isteyen birinin olacağına, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında valiz satın almak çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, insanlar tarafından tanınan biri olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında valiz düzeltmek rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, rakiplerin oyununa gelineceğine işaret eder.