Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen babayla kucaklaşmak

Kahve falında ölen babayla kucaklaşmak ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, dilediği gibi yaşayacağına, adını işiyle duyuracağına, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, kötü ve zor günler yaşanacağına, sorunlarından kurtulacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine tabir olunur.

Kahve falında ölen babayla kucaklaşmak gördüyseniz:

  • Aile büyüklerinizden size gelebilecek olan bir teklif var.

Kahve falında ölmüş babayla kucaklaşmak kişinin her zaman sosyal biri olacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına işarettir.

Kahve falında ölen babayla kucaklaşmak huzurlu günlerin geleceğine, gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına inanılır.

Kahve falında babayla kucaklaşmak şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sarılıp kucaklaşmak zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına delalet eder.

Kahve falında ölen anneyle kucaklaşmak hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında düşmanla kucaklaşmak uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine, bahtının ve geleceğinin açık olacağına delalet eder.

Kahve falında bir bayanla kucaklaşmak zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiği kişiyle kucaklaşmak korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, hem yoklukla hem de sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacağına işaret etmektedir.