Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karlı yolda arabayla gitmek

Kahve falında karlı yolda arabayla gitmek yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine ve aile hayatı ve iş hayatı içinde çok üzüntü duyulacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, kötü duygularından arınacağına ve Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, kişinin eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve fal sahibinin yüzünün güleceğine, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin düzene gireceğine delalettir.

Kahve falında karlı yolda arabayla gitmek gördüyseniz:

  • Ailenizde sevinçli bir olay yaşanabilir.

Kahve falında arabayla karlı yolda gitmek hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında karlı yolda arabayla gitmek durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine delalettir.

Kahve falında karlı yoldan gitmek kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına, işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine alamet eder.

Kahve falında karlı yolda gitmek herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında karlı yolda araba kullanmak yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına inanılır.

Kahve falında karlı yolda araba görmek kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dar yolda arabayla gitmek el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine rivayet eder.

Kahve falında arabayla düz yolda gitmek bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, hayatını ailesine adayacağına işaret etmektedir.