Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yakınının boşandığını görmek

Kahve falında yakınının boşandığını görmek sıkıntıların sona ereceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, fal sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına, herkesi doğru yola çağıracağına inanılır.

Kahve falında yakınının boşandığını gördüyseniz:

  • Genel yaşamınızda girişeceğiniz yeni atılımlarda daha dikkatli olmalısınız.

Kahve falında yakınının boşandığını görmek yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir yakınının boşandığını görmek insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına işarettir.

Kahve falında yakının boşandığını görmek ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, bu bereketin hanesine de yansıyacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir yakının boşandığını görmek çok zor zamanlar geçireceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, maddi açıdan çok zorlanılacağına işaret eder.

Kahve falında kavga edip boşanmak maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine rivayet eder.

Kahve falında annenin boşandığını görmek içine girdiği bir toplulukta kendisini üzmeye çalışan bir kişi ile ağız dalaşına gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Kahve falında annesinin ve babasının boşandığını görmek masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına yorulur.

Kahve falında evlenip hemen boşanmak maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına inanılır.