Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gece ay görmek

Kahve falında gece ay görmek her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, çok büyük üzüntüler yaşayıp ister istemez maddi sıkıntılar içinde yaşamak zorunda kalacağına, onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gece ay gördüyseniz:

  • Birlikte çalıştığınız veya beraber iş yaptığınız kişiler ya da özel yaşamınızdaki partneriniz sizi destekleyebilir.

Kahve falında gece ay görmek verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, yol yordam öğretileceğine ve bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak tecrübe sahibi olması sağlanacağına delalettir.

Kahve falında puslu ay görmek iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine alamet eder.

Kahve falında gökyüzünde birçok ay görmek sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına inanılır.

Kahve falında beyaz ayçekirdeği görmek çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, kendine dikkat edeceği ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına delalettir.

Kahve falında ay ve güneşi birlikte görmek sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, bu sorunlar yüzünden aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar yaşayacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ay üzerinde yürümek ancak daha büyük çalışmalar yapmak için fal sahibinden yardım isteyeceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına işarettir.

Kahve falında gökte iki tane ay görmek eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ay ve dünya görmek külfetinin ve yükünün artacağına, isteklerinin yerine geleceğine, işinde terfii alıp, kıdem atlayacağına yorulmaktadır.