Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında güzel görmek

Kahve falında güzel görmek borcunu ödeyeceğine, özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, yerine getirdiği bu dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, yaptığı hatalardan ötürü uzun zamandan beri devam eden bir borcunu ödeyemeyeceğine ve üzüntü duyacağına delalet eder.

Kahve falında güzel gördüyseniz:

  • Ufak bir çabayla bazı kişilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Kahve falında ölmüş birini güzel görmek kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an Allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine, kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında güzel giyimli insanlar görmek üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, güzel ve mutlu günler yaşayacağına delalettir.

Kahve falında güzel bir kadınla gezmek gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına alamet eder.

Kahve falında kendini genç güzel görmek atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, galibiyet kazanacağına delalet eder.

Kahve falında çok güzel gelin görmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, duaların boşa gideceğine ve karşılanması neredeyse mümkün olmayacak zararların yaşanacağına işarettir.

Kahve falında güzel parfüm koklamak haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine ve daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına delalettir.

Kahve falında güzel yemek yemek hanesindeki rızkın eksileceğine, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, zorlukların bir anda biteceğine işarettir.

Kahve falında güzel bir evde olmak sıkıntının, derdin sona ereceğine, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza inanılır.