Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok ay görmek

Kahve falında çok ay görmek bir sebeple hem çok şaşıracağına, hem de çok üzüleceğine, rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine, yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine, işlerinde çok başarılı olacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına delalettir.

Kahve falında çok ay gördüyseniz:

  • Olumlu sonuçlar elde etmek için kişisel gelişiminize daha fazla önem vermelisiniz.

Kahve falında ayçiçek çekirdek yediğini görmek bolluk ve bereketin artacağına, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz kutup ayisi görmek kısmetinin kapanacağına, işinden ekmeğinden olacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine, iş hayatında fal sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kocaman ay görmek isabetli adımlar atacağına, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ayçekirdeği görmek hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine inanılır.

Kahve falında siyah ayçekirdeği görmek çok büyük üzüntüler yaşayıp ister istemez maddi sıkıntılar içinde yaşamak zorunda kalacağına, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye alamet eder.

Kahve falında ay ve hilal görmek ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, afiyette giden düzeninden olacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gündüz vakti ay görmek musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına işaret eder.

Kahve falında güneş ve ayuı bir arada görmek üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine delalettir.