Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yatarken yükselmek

Kahve falında yatarken yükselmek parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, eğer falı kapatan kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, ticaretinin genişleyeceğine, kazancının çoğalacağına yorulur.

Kahve falında yatarken yükselmek gördüyseniz:

  • Bazı kişilere yardım etmek için ani hareketler yapmamaya dikkat edin.

Kahve falında yatarken yükselmek rakipleri mağlup edeceğine, maddi açıdan zarara uğranacağına rivayet eder.

Kahve falında deniz suyunun yükseldiğini görmek hayata karşı bakışının değişeceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölüp göğe yükselmek sermayesinin boşa gideceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında gökyüzüne yükselmek kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında yukarı doğru yükselmek bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına işaret eder.

Kahve falında bulutlara yükselmek yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında havaya yükseldiğini görmek aşama göstermeyeceğine ve iyi şekilde sonuçlanmayacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında deniz sularının yükseldiğini görmek zor günlerin sona ereceğine, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına rivayet etmektedir.