Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sınavı kaybetmek

Kahve falında sınavı kaybetmek yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve sıra dışı bir hale geleceğine, zor bir döneme girileceğine, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, işlerinin günden güne açılacağına, falı kapatan kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına, sermayenin harcandığına değeceğine inanılır.

Kahve falında sınavı kaybetmek gördüyseniz:

  • Maddi açıdan hoş bir gelişme yaşanabilir veya bir hediye alabilirsiniz.

Kahve falında sınavda kaybetmek fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine inanılır.

Kahve falında sınav kaybetmek dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine ve her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına işarettir.

Kahve falında sınav kağıdını kaybetmek yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında girdiğin bir sınavı kaybetmek çok büyük zorluklar atlatacağına,  daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine işarettir.

Kahve falında sınav kağıdı kaybetmek çok karlı yatırımlar yapacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine delalet eder.

Kahve falında ehliyet sınavını kaybetmek kişiye sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında üniversite sınavını kaybetmek bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, kötü alışkanlıklarından arınacağına rivayet eder.

Kahve falında girdiği sınavı kaybetmek büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına tabir olunur.