Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaya ev görmek

Kahve falında kaya ev görmek ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, şansının kendinden yana olacağına ve kaderin nihayet yüzüne güleceğine, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kaya ev gördüyseniz:

  • Duyduklarınız veya söylenenler doğru olmayabilir.

Kahve falında kayadan ev görmek sevdiği kişilerle arasının açılacağına, iflas edeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, düzeninin bozulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kaya üstünde ev görmek sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine delalet eder.

Kahve falında kaya üzerinde ev görmek zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına delalet etmektedir.

Kahve falında kaya ev görmek en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına işaret eder.

Kahve falında kayalık tepe görmek kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kayadan tırmanmak var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine ancak daha sonra alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına inanılır.

Kahve falında kayadan uçmak rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına delalettir.

Kahve falında kayalardan inmek sorunlarının da son bulacağına, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine delalet eder.